2.449,46
Kaynak Sağlama
Kaynak Sağlama

Altın madenciliği, her kıtada faaliyet gösteren küresel bir iştir ve altın çok çeşitli tip ve ölçülerdeki madenlerden çıkarılır.

 

Madenler ve altın madenciliği operasyonları, coğrafi olarak geniş alanlara yayılmakla birlikte, dünya altın rezervlerinin büyük çoğunluğunun Güney Afrika'da olduğu keşfedildikten sonra, bundan kırk yıl veya daha uzun süre önce yoğunlaşılan kaynaklar önemini yitirdi.

 

A&S Bullion, çeşitli madencilik ülkelerinden altın tedarik etmektedir. Tedarik işlemi sırasında uygulanan lojistik prosedürlerimizin ve süreçlerimizin, malzemelerin ortak rafinerilere ve izabe tesislerine hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamada etkili olduğu kanıtlanmıştır. Sorumlu tedarik uygulamaları şirket kültürümüzün önemli bir parçasıdır ve şirketimiz Çatışmadan Etkilenen ve Yüksek Riskli Alanlardan Minerallerin Sorumlu Bir Şekilde Tedariki İşlemleri için OECD Durum Tespit Kılavuzunun gerekliliklerine uymaktadır. Söz konusu altının A&S Bullion tarafından gerekli yükümlülükler yerine getirilerek üretilip üretilmediği kanıtlanana kadar hiçbir şekilde ticareti yapılamaz. Madencilik endüstrisinin yanı sıra, geri dönüştürülmüş ve ikincil kaynaklardan altın tedarikimizi artırmayı taahhüt etmekteyiz. Söz konusu bu geri dönüşüm kaynaklarının kullanımını artırmak için hedefler belirliyoruz.